Pi. jún 14th, 2024

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Humenné

7. ročník jedinečnej kadernícko – vizážistickej súťaže o Zlaté nožnice sa konal v priestoroch Incheba Expo v Bratislave. Vo vizážistickej kategórii na tému „Pin up – Girl“ sa predviedla žiačka druhého ročníka študijného odboru kozmetička a vizážistka Petra Želizňáková.

V našom kozmetickom salóne tak zažiarila nová hviezda, ktorá dokonale odprezentovala svoje umenie a talent. V konkurencii 34 súťažiacich z celého Slovenska sa umiestnila na vynikajúcom prvom mieste. S modelkou Dominikou Dzuriakovou vytvorili profesionálny tím, zvládli všetky predpísané kritéria a stali sa neprehliadnuteľnými účastníkmi aktuálneho ročníka súťaže. Rozvaha, pokoj a spolupráca priniesli vysnívané a zaslúžené ovocie. Žiačky na súťaž pripravila majsterka odbornej výchovy Mgr. Dominika Hudáková. Všetci si želáme, aby táto hviezda zapálila aj ostatných žiakov našej školy k aktívnemu prezentovaniu svojich zručností nielen na súťažiach, ale aj v ich budúcom profesionálnom živote.
Zabojovať prišli aj ďalšie študentky našej školy, v tej istej kategórii Ema Antoniová s modelkou Sidóniou Krídlovou a v kaderníckej súťaži na tému „Komerčný svadobný účes“ Lenka Ďurišová s modelkou Vanesou Baranskou.

Poďakovanie patrí všetkým žiačkam, modelkám našej školy a ďalším majsterkám odbornej výchovy Bc. Helene Leličovej a Bc. Miroslave Kováčovej za profesionálny prístup a skvelú reprezentáciu našej školy, mesta a Prešovského samosprávneho kraja.

Mgr. Monika Harvanová

adminpn

Od adminpn

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com