Pi. jún 14th, 2024

“PONÚKAM VÁM INÉ MICHALOVCE, TAKÉ, KTORÉ SÚ MESTOM 21.STOROČIA A PRE VŠETKÝCH ”

Tímea SOTÁKOVÁ je od dnešného dňa kandidátkou najsilnejšej politickej strany na Slovensku, HLAS – sociálna demokracia, na post primátorky mesta Michalovce. Svoju kandidatúru dnes oznámila v rodných Michalovciach s osobnou podporou podpredsedu strany HLAS – sociálna demokracia Richarda Rašiho, člena predsedníctva Róberta Puciho, kandidáta na predsedu KSK Róberta Suju, ale aj za účasti desiatok spolupracovníkov a kandidátov na poslancov zastupiteľstva mesta Michalovce a Košického samosprávneho kraja za okres Michalovce.

„Som veľmi rád, že vám môžem predstaviť kandidátku strany HLAS – sociálna demokracia, ktorá ponúka svoje skúsenosti ako právnička, mestská poslankyňa a zároveň okresná predsedníčka strany HLAS-SD v okrese Michalovce. Verím, že iný prístup, ktorý od prvej chvíle jej práce poznám presvedčí tisíce Michalovčanov o jej kvalitách a budú ju ako hrdí východniari podporovať v kandidatúre ako prvú primátorku v histórii Michaloviec, ktoré sú dôležitým centrom Zemplína.“ povedal podpredseda strany HLAS-SD a poslanec NRSR Richard RAŠI.

„V Michalovciach žijem celý svoj život. V Michalovciach som sa narodila, vyrastala, študovala, pracujem tu a žijem aj so svojou rodinou – manželom a dvoma úžasnými deťmi. Ako poslankyňa Michaloviec veľmi dobre poznám a viem čo tomuto mestu chýba. BYŤ PRVOU ŽENOU JE VÝZVA A ZÁVÄZOK. S veľkou pokorou som prijala túto ponuku. Veľmi si vážim dôveru, ktorú do mňa vkladá celá strana HLAS – sociálna demokracia, ktorá je dlhodobo najsilnejšou politickou stranou na Slovensku, na čele s predsedom strany Petrom Pellegrinim. Vážim si, že ma prišiel osobne svojou prítomnosťou podporiť podpredseda strany Richard Raši. Rozhodla som sa zabojovať za Michalovce a Vás milí Michalovčania požiadať o Vašu podporu a pomoc. Len s Vami to má zmysel a len s Vami dokážeme spraviť z tohoto krásneho mesta ešte krajšie a dodať mu ten správny cveng! Verím, že spoločne dosiahneme úspech v prospech všetkých Michalovčanov. Budem HLASOM Michaloviec!“ povedala na ohlásení svojej kandidatúry Tímea SOTÁKOVÁ.

„Viac ako 130 kandidátov na posty starostov a primátorov miest a obcí v Košickom kraji je pripravených zabojovať o dôveru ľudí. Myslím, že to je pre stranu HLAS – sociálna demokracia výborná vizitka. A ešte lepšou správou je, že záujem ďalších ľudí o spoluprácu s touto stranou neustále rastie, aj tu, v Košickom kraji. Práve vďaka tomu, môže byť Košický kraj INÝ a INÉ môžu byť aj Michalovce. Tímea Sotáková je veľmi kvalitná kandidátka, ktorá má manažérske a vyjednávacie schopnosti. Všetci spoločne sme odhodlaní urobiť zmeny k lepšiemu, chceme pre Vás INÝ, lepší a dôstojnejší život. Budeme radi, ak nám v tom pomôžete.“ povedal kandidát HLASU-SD na predsedu kraja Róbert SUJA.

Tímea SOTÁKOVÁ chce byť primátorkou, ktorá spája, nie rozdeľuje. Nebude iba kritizovať, ale ponúkať konštruktívne riešenia naprieč politickým spektrom. „Naučila som sa, že lepšie ako kritizovať, je pokúsiť sa o zmenu k lepšiemu. Chcem priniesť pokoj do nášho mesta a post primátorky beriem ako službu občanom so všetkým čo k tomu patrí. Michalovčania, ponúkam Vám iné mesto, lepšie a krajšie pre nás všetkých Michalovčanov bez ohľadu na akékoľvek rozdiely, budú to #inéMICHALOVCE. Mojou najväčšou prioritou bude dosiahnuť, aby mladí ľudia neodchádzali a zostali žiť v našom meste a takisto aj ľudia v produktívnom veku, aby neopúšťali svoje rodiny kvôli práci v zahraničí a zostali doma so svojou rodinou. Ďalej chcem priniesť strategické riadenie mesta a prílev investorov, kvalitnú výstavbu a dopravu 21.storočia. Žena to v našom meste nemá ľahké, často som svedkom rozpadu rodiny v dôsledku odchodu matky a manželky za prácou do zahraničia. Matka spája celú rodinu a táto skutočnosť sa odzrkadľuje na zvýšenom počte rozvodov. Ako kresťanku ma veľmi trápi, vidieť vyrastať deti v rozvrátených nefunkčných rodinách. Narastá nám počet matiek samoživiteliek, ktoré to nemajú vôbec jednoduché. Prihováram sa k Vám aj v mene tisícok Michalovčaniek, ktoré pracujú na západe, alebo v Rakúsku. Toto nie je budúcnosť, to je vedomá izolácia. Aj toto chcem zmeniť“, zdôraznila na záver kandidátka na primátorku.

adminpn

Od adminpn

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com