So. apr 27th, 2024

Hádzanárky MŠK Iuventa Michalovce utrpeli po troch ligových víťazstvách v rade druhú domácu tohtosezónnu prehru. V dohrávanom stretnutí jedenásteho kola MOL ligy totiž v súboji aktuálnych majstrov nestačili na DHK Baník Most, ktorému podľahli o tri góly 27:30. Michalovčanky v priebehu druhého polčasu prehrávali aj o deväť gólov, tri minúty pred koncom bol rozdiel už iba jednogólový. Na obrat už ale Zemplínčanky sily nemali a Mostu tak doma podľahli po skoro troch rokoch znova…

MŠK Iuventa Michalovce – DHK Baník Most 27:30 (12:17)
Vylúčené:
1:3. ČK: 52. Kolovská – Cholevová (vzájomné napadnutie). Pok. hody: 6/5 – 1/1. Rozhodovali: Sivák a Haščík. Divákov: 325.
MŠK IUVENTA: Almeidová, Jablonská – Dvorščáková 6/3, Dmytrenková, Popovcová 3, Soskyda, Lukáčová, Kohučová 3, Borysevyčová, Wollingerová 3, Kompaniecová 7/2, Kolovská 1, Klučková 2, Krivokapičová 2.
DHK BANÍK: Mullnerová, Janssen – Holanová 4, Stríšková 5, Andrýsková 4, Šutranová 1, Pokorná, Mikulčíková 3, Řádová, Cholewová 9/1, Eksteinová 3, Špne, Somionka 1