Pi. apr 26th, 2024

Saudská Arábia dnes zdolala Argentínu v zápase MS vo futbale 2022, pozrite si priebeh a konečný výsledok.

MS vo futbale 2022 – skupina C

Argentína – Saudská Arábia 1:2 (1:0) Góly: 10. Messi (z 11 m) – 48. Al-Shehri, 53. Al-Dawsari

V utorkovom stretnutí C-skupiny v katarskom meste Lusail podľahli Saudskej Arábii 1:2, ktorá ukončila ich sériu 36 zápasov bez prehry. Argentínčanom nepomohol ani úvodný gól Lionela Messiho, ktorý sa už v 10. minúte presadil z penalty. Saudská Arábia otočila zápas v druhom polčase v priebehu piatich minút.

Saudská Arábia štartuje na šiestom svetovom šampionáte, najlepšie si viedla v roku 1994, keď prehrala v osemfinále.

Šancu na reparát bude mať Argentína v sobotu 26. novembra, keď nastúpi proti Mexiku (20.00 h), Saudi odohrajú svoj druhý zápas v skupine C v rovnaký deň proti Poľsku (14.00 h).