Pi. jún 14th, 2024

Máte už plány na leto 2024? Dovolenka pri mori, dovolenka v meste, výlety s priateľmi na krátke víkendy v európskych mestách alebo zábavné párty a festivaly?

Štýlové a funkčné dámske kabelky sú potrebné na každú udalosť. Pozrite sa, aké príslušenstvo chýba vášmu letnému outfitu 2024.

Taška na notebook

Veľkolepé univerzálne modely sú vhodné na prezentácie obchodných projektov, hybridnú prácu. Rozmery aktívnej tašky sú určené na notebook do 15,6″, tablet, smartfón, nabíjačky, priečinky s dokumentmi formátu A4. Módne doplnky a šperky prispôsobia kabelku: upevnite prívesok alebo svetlý náramok na rukoväť alebo špeciálne zapínanie.

Letná dámska crossbody kabelka

Absolútne nepostrádateľný doplnok na letné prechádzky a výlety: všetky dôležité dokumenty pod kontrolou, ruky voľné. Crossbody kabelky sú v tejto sezóne relevantné:

● s veľkým vonkajším ventilom poskytuje dodatočnú ochranu obsahu;

● s pohodlnými dlhými rúčkami – takáto kabelka sa pohodlne drží a nosí v každej situácii;

● s vymeniteľnými dlhými popruhmi v etnickom štýle – jedna kabelka a niekoľko veľkolepých vzhľadov.

● cestovný formát s niekoľkými priehradkami, vnútorný organizér, skryté vrecká, klipy na pripevnenie kľúčov.

Plážová taška so zapínaním na zips

Eko štýl vrátil na módne móla priestranné plážové tašky vyrobené zo slamy. Obsah sa nebojí prachu – vnútri je silná nylonová podšívka. Aby ste sa nemuseli báť o svoju peňaženku a smartfón, tohtoročné plážové tašky sú premyslene vybavené pevnými zipsami. Dve dlhé rúčky umožňujú nosiť tašku na ramene alebo v ohybe lakťa.

Kabelky na spoločenské večierky

Elegantný doplnok k večernému looku je zladený s oblečením a topánkami. Rozmery sú miniatúrne, do takýchto dámskych kabeliek sa zmestí smartfón, vizitka, zrkadlo, rúž aj obrúsky. Najvýhodnejšou možnosťou je kabelka na kovovej retiazke, s ktorou je vhodné viesť spoločenské rozhovory počas bufetov a vernisáží.

Súpravy dámskych tašiek

Jeden nákup – tri doplnky: kozmetická taštička, klasická kabelka alebo crossbody a shopper taška v jedinom štýle. Aktuálne súpravy z ekokože s reliéfnym efektom, strieborné kovové kovania, prídavné popruhy pre ľahké prenášanie. Nezáleží na tom, kde strávite leto 2024. So súpravou módnych kabeliek bude každý look dokonale štýlový.

adminpn

Od adminpn

Pridaj komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com