Ne. máj 19th, 2024

Pokiaľ je reč o dámskom šatníku, výber správnych čižiem na opätku mu môže dodať úplne novú šťavu. Ide totiž o skvelý pár topánok, s ktorým do vašich outfitov vnesiete kus ženskosti a sofistikovanosti. A nielen to, členkové čižmy na podpätku môžu byť zároveň pohodlné a komfortné, čo ocení nejedna dáma.

Na čo si dať pozor pri výbere čižiem na opätku?

Pri toľkých možnostiach na trhu môže byť občas náročné vybrať si ten správny pár čižiem na opätku. Dnes sa zameriame konkrétne na členkové čižmy na opätku, ktoré sú ideálne do studenej jesene, miernej zimy aj počas skorej jari. Vďaka aj menšiemu opätku sa budete cítiť sebavedomejšie a štýlovejšie, pretože takáto obuv vám predĺži a zoštíhli nohy.

Na začiatku výberu čižiem pochopte svoj osobný štýl a vkus. Inklinujete skôr ku klasickému elegantnému vzhľadu, láka vás vytŕčať z davu alebo uprednostňujete pohodlie a nadčasovosť? Poznanie svojho štýlu vám výrazne pomôže zúžiť možnosti a zjednoduší celkový proces výberu. Dámy, pre tie z vás, ktoré sa prikláňate ku klasickému štýlu, by mohli byť skvelou voľbou nadčasové členkové čižmy na miernom opätku vo farbách ako čierna či tmavohnedá. Na druhej strane, pokiaľ dávate prednosť atraktivite či aktuálnym módnym trendom, nebojte sa experimentovať s výraznými farbami, vzormi či viditeľnými detailmi. Medzi ďalšie faktory, na ktoré by ste sa pri výbere mali zamerať, patria:

  • Výška opätku – tento parameter hrá rozhodujúcu úlohu v pohodlí vašich nových topánok. Nájdite si takú výšku opätku, ktorá vám je najprirodzenejšia. Pre niekoho to môže byť iba mierne vyvýšená päta, niektoré dámy si zas nevedia predstaviť topánky bez 10 cm opätku. Všetko závisí od toho, čo od svojich topánok očakávate. Budete v nich denne kráčať niekoľko kilometrov alebo ich skôr potrebujete na to, aby vyzdvihli vašu ženskosť a podtrhli sexy outfit?
  • Materiál – aj materiál určite zvážte pri výbere nového páru členkových čižiem na opätku. Výber kvalitných materiálov ako koža či semiš sú zárukou odolnosti a dlhej životnosti. Oba materiály majú svoje benefity, semiš pôsobí viac sofistikovane, koža zas luxusne. Zamerajte sa aj na kvalitu spracovania topánky, všímajte si detaily prešívania.
  • Tvar špičky – tvar prednej časti topánok dokáže ovplyvniť ich celkový vzhľad. Špicaté či mandľové tvary sa hodia pre dámy, ktoré milujú ženský štýl, hranaté čižmy na podpätku zas ocenia ženy, ktoré kráčajú ruka v ruke s najnovšími trendmi. No a okrúhla špička je pre tie, ktoré majú rady nadčasovosť.

Trendy členkové čižmy na opätku

Ak už viete, ako postupovať pri samotnom výbere vašich nových topánok, určite by ste mali zistiť, ktoré kúsky sú aktuálne najviac trendy. Vo svete čižiem stále dominuje čierna či hnedá, no skúste vyjsť zo svojej komfortnej zóny a stavte na členkové čižmy na opätku v červenej, modrej, šedej či ružovej farbe.

Veľmi IN sú aj čižmy na opätku, ktoré kladú dôraz na detaily. Rôzne pracky, šnúrky, ozdobné zapínanie či vybíjanie budú hitom počas nadchádzajúcej zimnej sezóny. Rovnako budú trendy aj opätky, ktoré sú lemované kovovým prúžkom. A keď už sme pri opätkoch, okrem hrubých budú v kurze aj masívne či asymetrické. Nebojte sa vybrať si kúsok, ktorý perfektne odzrkadlí váš štýl a osobnosť. Presne také členkové čižmy na opätku nájdete v internetovom či kamennom obchode CCC, kde si môžete byť isté nielen štýlovosťou, ale tiež kvalitou. Tak na čo čakáte, váš ideálny pár sa vás už nevie dočkať!

adminpn

Od adminpn

Pridaj komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com