So. jún 15th, 2024

Výber nových diskov na pneumatiky vyžaduje zváženie celej škály parametrov vrátane materiálového prevedenia. V súčasnej dobe je možné zadovážiť tento typ tovaru online. Aké sú výhody takého nákupu?

Na každý model automobilu je možné vybrať niekoľko typov diskov, ktoré nesú pneumatiky. Vždy je však nutné dodržiavať špecifické aplikačné parametre, ktoré vychádzajú zo špecifík vozidla a spôsobu jeho používania. Tie určujú predovšetkým rozmery a tiež nosnosť disku, vlastnosti ráfikov apod. Ak teda plánujete nákup nových diskov, je potrebné si primárne zistiť, aký typ je vhodné si zadovážiť priamo na váš automobil, a až potom sa zameriavať na druhotné, avšak nemenej dôležité špecifiká.

Podľa čoho vyberať typ diskov

Základnými určujúcimi parametrami diskov sú ich rozmery, teda priemer a šírka kolesa. Okrem nich sú dôležité tiež inštalačné charakteristiky zahŕňajúce predovšetkým umiestnenie spojovacích prvkov slúžiacich k pripevneniu disku. Ideálny postup pri výbere správneho typu disku je overiť si jeho označenie (kombinácia čísel a písmen značky špecifikuje presný typ disku), ktoré je uvedené na vnútornej strane ráfiku. Každý model vozidla však umožňuje použitie niekoľkých typov homologovaných diskov, ktoré môžu niesť trocha iné označenie – v prípade, že si chcete zadovážiť iný typ diskov, je potrebné overiť ich kompatibilitu s vaším vozidlom.

Ako funguje nákup diskov online

Disky a ráfiky si samozrejme môžete zadovážiť na predajni, veľa ľudí však preferuje kúpu online. Dôvodom sú predovšetkým výhody, ktoré tento druh nákupu prináša, medzi ktoré patrí predovšetkým možnosť si celú ponuku internetového obchodu poriadne prejsť a zvážiť a objednávať prakticky kedykoľvek (ako u iných online nákupov). Ak sa rozhodnete zadovážiť si disky Haxerdisky RacingLine či iné ráfiky online, je treba si dávať pozor na výber vhodného dodávateľa, ktorý by mal ponúkať veľmi kvalitné produkty ideálne s certifikáciou (ISO, VIA, JWL), ktorú je schopný predložiť. Pri výbere online predajcu sa orientujte predovšetkým na:

  • výber typov ale i špeciálnych riešení (materiálov, prevedenia a pod.)
  • rýchlosť a možnosti doručenia
  • záručná lehota
  • zabezpečenie finančných transakcií
  • kvalita a certifikácia produktov

Jednou zo spoločností dlhodobo pôsobiacich na európskom trhu (od roku 2008) je LadneFelgi.pl s širokou ponukou certifikovaných predovšetkým ľahkých hliníkových diskov a ráfikov. Spoločnosť doručuje produkty veľmi rýchlo po celom území Slovenska, produkty dodáva do celej Európy a poskytuje dlhú záručnú lehotu.

adminpn

Od adminpn

Pridaj komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com