UDAVSKÉ – Z.HÁMRE 2:2 (2:1)
Góly: Patrik Meričko, Jakub Vajs – Martin Kapraľ, Dominik Blaho

UDAVSKÉ – Adam Kiča, Matúš Lukáč, Kristián Višnai, Patrik Meričko, Denis Urban, Jakub Vajs, Martin Meričko, Michal Piroščák (C), Štefan Ducko, Branislav Dovhun, Ján Greško (striedali:Viktor Vološin, Ján Šalata)
ZEM. HÁMRE – Filip Do-lanský, Richard Paprčka, František Kepič, Peter Gnip, Kristián Gnip, Štefan Max, Tomáš Ľonc, Tibor Lukáč, Martin Kapraľ (C), Dominik Blaho, Dávid Demčák (striedali: Patrik Pašek, Patrik Sopko)

Keď po 17. minútach zvýšili domáci na 2:0 nikto by nepovedal, že tento zápas nevyhrajú. Avšak paradoxne opraty zápasu držali v rukách hostia a častou streľbou sa snažili ohroziť bránu domácich. Po faule v 16-ke mali dokonca možnosť znížiť ale penaltu trestuhodne zahodili. Udreli až pred polčasom keď hlavou znížil Kapraľ. O deľbe bodov rozhodol 5 minút pred koncom Blaho.